Home » Актуальні питання дошкільної освіти » ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії»

28-29 жовтня 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії».

У конференції взяли участь понад 350 науковців, методистів, учителів, вихователів, студентів із різних куточків України. В ході конференції обговорювались питання проблем розвитку творчої особистості дітей дошкільного віку, інноваційних технологій розвитку дитини дошкільного віку, професійної підготовки фахівців дошкільної освіти в умовах модернізації; наступності дошкільної і початкової освіти в педагогічній теорії та практиці, психологічного супроводу становлення особистості дитини.

За результатами конференції планується видання четвертого випуску збірника матеріалів конференції «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії».