Home » Актуальні питання дошкільної освіти » На порядку дня – виробнича практика

На порядку дня – виробнича практика

НАВЧАЄМОСЯ  ЗА  ПОКЛИКАННЯМ

1 лютого 2021 року у  житті студентів 3  курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта, що навчаються за  освітньо-професійною програмою Дошкільна  освіта / Спеціальна  освіта (Логопедія),  стартуватиме новий захоплюючий етап професійного становлення – виробнича  педагогічна  практика в  закладах  дошкільної  освіти.

Підготовчим етапом старту стала настановна он-лайн-конференція, проведена 29 лютого 2021 року на платформі Google Meet. Учасники конференції – студенти  груп DOp1 – В18  і  DOL2-В18, керівники практики з фаху – викладачі кафедри  теорії та  методик  дошкільної  освіти (Газіна І.О., Гордійчук М.С., Каньоса Н.Г., Ватаманюк Г. П., Демчик К.І., Пукас І.Л.) та керівник практики з психології  – викладач кафедри психології  освіти Дорофей С. В. обговорили організаційні умови проходження практики, програмові завдання та вимоги до проведення  залікових форм  роботи й оформолення  звітної  документації.

Керівник  практики зі  спеціальності Ватаманюк Г.П. ознайомила студентів з інструкцією (№111)  з охорони праці та безпеки життєдіяльності для здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету  імені Івана Огієнка, які  направляються   на практику, запропонувала орієнтовний перелік індивідуальних науково-дослідницьких і  творчих завдань, вказала  на  шляхи їх виконання, налаштувала на оволодіння професійним досвідом у тісній співпраці з наставниками від  баз  практики (ЗДО нашого міста), вихованцями та  їхніми  батьками.

Будьте кращими,  навчайтеся  у  кращих, переконуйтесь у  професійному покликанні, майбутні вихователі!