Home » #kpnu » Закордонні гостьові лекції для здобувачів вищої освіти

Закордонні гостьові лекції для здобувачів вищої освіти

10 та 19 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта й науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету долучилися відвідали гостьову лекцію в режимі online (з перекладачем). Лектор – Aleksandra SIEDLACZEK-SZWED, doctor hab. prof. UJD, department of Pedagogy, Faculty of Social Sciences, Jan Dlugosz University in Czestochowa (м.Ченстохова, Польща).

Під час лекцій «Terapia logopedyczna dziecka z zaburzeniami artykulacji – współpraca środowiskслухачів», «Istota mutyzmu – logopedyczne podejście do zaburzeń lękowych» було ознайомлено з особливостями логопедичної роботи вихователів у закладах дошкільної освіти Польщі, презентовано зразки наочності з логопедії та розкрито специфіку впровадження їх у практику польських закладів дошкільної світи.
Щира подяка Aleksandra SIEDLACZEK-SZWED за змістовну, цікаву та актуальну інформацію. Сподіваємось на подальшу міжнародну співпрацю.