Home » #kpnu » Профорієнтаційна робота на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти.

Профорієнтаційна робота на кафедрі теорії та методик дошкільної освіти.

22 квітня 2024 року в рамках проєкту профорієнтаційної роботи “Сто питань майбутньому Огієнківцю”, для здобувачів закладів освіти Мамаівського ЗЗСО l – lll ступенів Чернівецького району Чернівецької області відбулася зустріч учнів 9-11 класів з кандидатами педагогічних наук, доцентами кафедри теорії та методик дошкільної освіти Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Марʼяною Гордійчук, Тетяною Бабюк, Іванною Пукас та кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталією Каньосою. Зустріч відбулася в позитивно-емоційному форматі, всі отримали фідбек від зустрічі.