Home » #kpnu » Навчальна пропедевтична практика в ЗДО (DO1-B21z)

Навчальна пропедевтична практика в ЗДО (DO1-B21z)

16 грудня 2022 року здобувачі вищої освіти 2 курсу DOL1-B21z групи (спеціальність 012 Дошкільна освіта, освітньо-професійна програма Дошкільна освіта, заочна форма навчання) звітували про результати проходження першої в житті практики в закладах дошкільної освіти – навчальної пропедевтичної, яка  тривала 2 тижні з  «03» по «10» жовтня 2022 року. Під час звітної конференції розповіли про перші враження від майбутньої професії, про те, чим займалися, які завдання виконували, що нового дізналися, як долали бар’єри  у спілкуванні з дітьми й колегами, під час оформлення звітної документації (у кого таке траплялося), яку допомогу отримували від педагогів-наставників. Разом із тим, презентували власноруч виготовлені наочно-дидактичні посібники – індивідуальне  (творче) завдання.

Керівник практики Г. П. Ватаманюк, к.п.н, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти привітала студентів із закінченням практики. Прийнявши попередньо звітну документацію, й заслухавши звіти, оголосила результати практики з перевагою оцінок «добре» і «відмінно».